Hulajnoga Globber GS 900
Zdjęcia 5 |
Globber GS 900 |
|
Wygodna i wytrzymała hulajnoga wyczynowa znanego producenta dla dzieci w wieku 8+, młodzieży, a nawet dorosłych. Jest pozycjonowany jako produkt średniej kategorii cenowej, skierowany do szerokiego grona wymagających użytkowników, którzy preferują niezawodne markowe modele. Taka hulajnoga jest odpowiednia dla odważnych jeźdźców, których celem jest opanowanie poważnych i trudnych trików.
Solidne komponenty gwarantują znaczny margines bezpieczeństwa i prowokują do ekstremalnego poziomu sportów ekstremalnych. Cechami wyróżniającymi hulajnogę Globber GS 900 są: lekka i wytrzymała rama, wysokiej jakości odlewane poliuretanowe koła (120 mm) ze szprychami i aluminiowymi rdzeniami oraz wytrzymałe łożyska klasy ABEC 9. przedni widelec z podwójnymi aluminiowymi obejmami oraz wzmocniony tylny hamulec z włókna węglowego, który zapewnia szybkie zatrzymanie i chroni stopę rowerzysty przed kontaktem z kołem.
Jednoczęściowy 3-kanałowy deck z aluminium T6 (6061) jest mocny i najwyższej klasy, idealny do skoków i freestyle'u (12,2 cm szerokości, 52 cm długości). Sama hulajnoga waży zaledwie 4,5 kg, ale jest w stanie wytrzymać rowerzystę o wadze do 100 kg. Wyważona konstrukcja i dobrze dobrane parametry pokładu/kierownicy pozwalają w pełni cieszyć się zarówno stylem parkowym, jak i ulicznym. Model ten jest prosty i bezpretensjonalny w obsłudze, a jego kompaktowość ułatwia poszukiwanie miejsca do przechowywania.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Globber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Globber.
Kup Globber GS 900
Wszystkie ceny 9 →Globber Stunt Gs 900 Scooter Posrebrzany GL6261202 | 506 zł |
Hulajnoga Globber Stunt GS 900 Czarny (627-100*NA) | 938 zł |
Hulajnoga Wyczynowa Globber Stunt Gs 900 Deluxe 627-100 Hs-Tnk-000015848 | 1 026 zł |
Hulajnoga wyczynowa Globber Stunt GS 900 626 (kolor Czarny. Szary/Srebrny) | 789 zł |
Hulajnoga Globber Stunt GS 900 Srebrny (HS-TNK-000011572*NA) | 748 zł |