Hulajnoga Globber GS 720
Zdjęcia 9 |
Globber GS 720 |
|
Wysokiej jakości markowa hulajnoga wyczynowa francuskiej firmy Globber z pegami i wysokiej jakości łożyskami. Pozycjonowany jako najlepszy produkt klasy średniej w 2019 roku. Przeznaczony dla początkujących i doświadczonych użytkowników w wieku 8+. Nadaje się do nauki, ćwiczenia podstawowych trików i jazdy rekreacyjnej. Posiada stylowy wygląd, który podkreśli indywidualność jeźdźca i jego umiejętności.
Wyposażony jest w trójkanałowy wzmocniony deck wykonany z wysokowytrzymałego stopu aluminium lotniczego T6 z powłoką antypoślizgową (480x105 mm) oraz kolumnę kierownicy w kształcie litery Y z możliwością dodatkowego uchwytu pośrodku (kąt sterów 83 °). Stalowa kolumna kierownicy NECO ma średnicę 32 mm i jest wyposażona w potrójny zacisk. Hulajnoga wyposażona jest w wytrzymałe odlewane koła o średnicy 110 mm z rdzeniem ze stopu aluminium i twardością 88A.
Średnica kół zapewnia doskonałą zwrotność. Gelik wykonany jest z termopoliuretanu, który posiada właściwości amortyzujące, dzięki czemu idealnie nadaje się na nawierzchnie asfaltowe. Zintegrowane łożyska ABEC 7 minimalizują tarcie i zapewniają zerowe wibracje przy dużej prędkości. Aluminiowy tylny hamulec FLEXI gwarantuje całkowitą kontrolę podczas spektakularnych trików i bezpieczną jazdę.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Globber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Globber.
Kup Globber GS 720
Wszystkie ceny 13 →Globber GS 720 hulajnoga wyczynowa 624-005-3 czarny/turkus 8 | 671 zł |
Hulajnoga Globber Stunt GS 720 Czarny (624-005-3) | 692 zł |
Hulajnoga freestyle STUNT GS 720 624-005-3 GLOBBER Black/Teal | 689 zł |
Hulajnoga wyczynowa Globber STUNT GS 720 624-100-3 Black - Grey Blue | 620 zł |
Globber GS 720 hulajnoga wyczynowa 624-100-3 czarny/szary 8 | 815 zł |