Hulajnoga Globber GS 540
Zdjęcia 17 |
Globber GS 540 |
|
Wyposażony w kołki.
Jak wybrać hulajnogę dla dziecka: wskazówki dla rodzicówKtórą hulajnogę lepiej wziąć pod uwagę w poszczególnym wieku i jak ją prawidłowo wybrać
Jak wybrać hulajnogę dla osoby dorosłejJaką hulajnogę wybrać: miejską, wyczynową czy elektryczną i na co zwrócić uwagę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Globber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Globber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Globber GS 540
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Globber GS 540 hulajnoga wyczynowa 622-105-3 czarny/turkus 8 | 485 zł |
Globber Stunt Gs 540 Scooter Posrebrzany GL6221023 | 359 zł |
Hulajnoga Globber GS 540 Zielony (622-106-2) | 398 zł |
Globber, GS 540 Junior Zielony | 524 zł |
Hulajnoga wyczynowa Globber Stunt Gs 540 622 (kolor Czarny. Żółty) | 532 zł |
pokaż 17 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →