Самокат Globber GS 540
Фото 17 |
Globber GS 540 |
|
Оснащений пегами.
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Globber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Globber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Globber GS 540
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Globber GS 540 hulajnoga wyczynowa 622-105-3 czarny/turkus 8 | 485 zł |
Globber, Hulajnoga, GS 540 Junior | 468 zł |
Globber Stunt Gs 540 Scooter Posrebrzany GL6221023 | 362 zł |
Hulajnoga Globber GS 540 Zielony (622-106-2) | 399 zł |
Hulajnoga wyczynowa Globber Stunt Gs 540 622 (kolor Czarny. Żółty) | 532 zł |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →