Кикборд Globber Primo Fantasy
Фото 11 |
Globber Primo Fantasy |
|
Легкий, надійний та зручний у використанні кикборд від відомого французького бренду Globber. Ключова особливість кикбордов — наявність трьох коліс, що найбільш оптимально підходить для найменших дітей, які ще недостатньо добре вміють утримувати рівновагу. Передні колеса мають діаметр 12 см, а діаметр заднього становить 8 см. Вони виконані з невимогливого у догляді, але стійкого до різних пошкоджень поліуретану і оснащені підшипниками початкового класу ABEC 5.
Сама ж рама самоката Globber Primo Fantasy виконана з міцної і дуже надійною сталі. Але незважаючи на сталеву раму, кикборд важить всього лише 2,2 кг і його можуть переносити навіть маленькі діти. Передбачено багато колірних варіантів — від яскравих червоного і зеленого кольорів до більш темних і нейтральних — фіолетового і синього, так що покупцеві є з чого вибирати. Модель зручна у використанні і безпечна, що робить її оптимальною для дітей різного віку.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Globber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Globber.
Купити Globber Primo Fantasy
Plum 423-106 Primo Lights zielony | 236 zł |
Globber Primo Lights Scooter Żółty GL423106 | 306 zł |
Hulajnoga Globber Primo Lights Niebieski (423-100-2) | 247 zł |
Globber Primo V2 Lights Scooter Posrebrzany 4231 | 232 zł |
Globber Primo Lights Scooter Czerwony GL423102 | 306 zł |
У фірмовій лінійці Primo від Globber кікборд позиціонується як проміжна ланка в середньому ціновому сегменті. Так, на тлі молодшої версії Globber Primo модель виділяється підсвічуванням передніх коліс і стильною наклейкою на деці, але трохи поступається Primo Plus в плані варіативності регулювань висоти керма (3, а не 4 позиції відповідно).
Регулювального діапазону від 68 до 78 см на практиці зазвичай вистачає на кілька років, а сам виробник заявляє, що Globber Primo Fantasy підійде дошкільнятам від 3 до 6 років.
Простий «старт»
Однією з фішок кікборда стала запатентована виробником кнопка блокування рульового керування, розташована спереду корпуса. При її активації самокат буде рухатися тільки вперед-назад, а повертати дитина не зможе. Ця опція покликана допомогти юним водіям навчитися тримати рівновагу, виключити небажані падіння, а вже потім перейти до освоєння поворотів.
Надійність і легкість
Сталеві рама та дека кікборда готові витримати навантаження до 50 кг. При цьому модель дуже легка (2.2 кг), чим виділяється на тлі багатьох конкурентів. Поліуретанові колеса доповнюють підшипники початкового рівня ABEC 5. Їх більш ніж достатньо юним користувачам, адже трюки та сильний розгін їм ще не потрібні
До недоліків моделі деякі користувачі відносять ненадійну декоративну наклейку на деці: з часом вона відклеюється, а намокання може суттєво прискорити цей процес. Але без неї, до речі, платформа стає зовсім не слизькою.
Globber Primo Fantasy — цікавий кікборд з хорошим співвідношенням ціни та якості.