Kickboard Globber Primo Fantasy
Zdjęcia 11 |
Globber Primo Fantasy |
|
Lekki, niezawodny i łatwy w użyciu kickboard znanej francuskiej marki Globber. Kluczową cechą kickboardów jest obecność trzech kółek, co jest najbardziej optymalne dla najmłodszych dzieci, które nie są jeszcze dobre w utrzymaniu równowagi. Przednie koła mają średnicę 12 cm, a tylne 8 cm Wykonane są z niewymagającego, ale odpornego na różne uszkodzenia poliuretanu i wyposażone w łożyska pierwotnej klasy ABEC 5.
Ta sama rama Hulajnoga Globber Primo Fantasy wykonana jest z mocnej i bardzo niezawodnej stali. Ale pomimo stalowej ramy kickboard waży zaledwie 2,2 kg i może być noszony nawet przez małe dzieci. Dostępnych jest wiele wariantów kolorystycznych – od jaskrawoczerwonej i jasnozielonej po ciemniejszą i neutralną – fioletową i niebieską, więc kupujący ma w czym wybierać. Model jest łatwy w obsłudze i bezpieczny, dzięki czemu jest optymalny dla dzieci w każdym wieku.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Globber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Globber.
Kup Globber Primo Fantasy
Plum 423-106 Primo Lights zielony | 236 zł |
Hulajnoga Globber Primo Lights Niebieski (423-100-2) | 247 zł |
Globber Primo V2 Lights Scooter Posrebrzany 4231 | 232 zł |
Globber Primo Lights Scooter Żółty GL423106 | 308 zł |
Globber Primo Lights Scooter Czerwony GL423102 | 308 zł |
W linii Primo marki Globber deskorolka jest pozycjonowana jako ogniwo pośrednie w średnim segmencie cenowym. Tak więc na tle młodszej wersji Globber Primo model wyróżnia się obecnością podświetlanych przednich kół i stylową naklejką na pokładzie, ale jest nieco gorszy od Primo Plus pod względem zmienności wysokości kierownicy. korekty (odpowiednio 3, a nie 4 pozycje).
W praktyce zakres regulacji od 68 do 78 cm wystarcza zwykle na kilka lat, a sam producent twierdzi, że Globber Primo Fantasy nadaje się dla przedszkolaków od 3 do 6 lat.
Prosty „start”
Jedną z cech deski rozdzielczej jest opatentowany przez producenta przycisk blokady kierownicy umieszczony z przodu korpusu. Po aktywacji hulajnoga będzie się poruszać tylko w przód i w tył, a dziecko nie będzie mogło się obracać. Ta opcja ma pomóc najmłodszym kierowcom nauczyć się równowagi, unikać niechcianych upadków, a dopiero potem przejść do opanowania zakrętów.
Niezawodność i lekkość
Stalowa rama i blat deski są gotowe do wytrzymania obciążenia do 50 kg. Jednocześnie model jest bardzo lekki (2,2 kg), co wyróżnia go na tle wielu konkurentów. Koła poliuretanowe uzupełniają podstawowe łożyska ABEC 5. To wystarczające dla najmłodszych użytkowników, nie potrzebują jeszcze trików i mocnego przyspieszenia.
Niektórzy użytkownicy przypisują niedoskonałościom modelu niewiarygodną naklejkę dekoracyjną na pokładzie: z czasem odkleja się, a zamoczenie może przyspieszyć ten proces. Nawiasem mówiąc, bez tego platforma wcale nie staje się śliska.
Globber Primo Fantasy to ciekawa deska z dobrym stosunkiem jakości do ceny.