Самокат Globber My Too Fix Up
Фото 7 |
Globber My Too Fix Up |
|
Стильний дитячий двоколісний самокат середнього цінового діапазону, представлений на ринку одним з провідних виробників механічного транспорту цього типу — французькою компанією Globber. Надійний двогвинтовий затискач міцно скріплює два основних елемента приладу — платформу і стійку керма. Така конструкція відрізняє виріб виріб від безлічі конкурентів на ринку, оскільки завдяки цим характеристикам самокат практично безшумно ковзає навіть по нерівній дорозі.
Дитячий механічний самокат Globber My Too Fix Up може адаптуватися під зріст користувача шляхом налаштування висоти керма. Таким чином, одним виробом можуть користуватися кілька членів сім'ї. Незважаючи на те, що колеса вироби досить невеликі в діаметрі (12 см), вони виготовлені з міцного поліуретану, який стійкий до механічних впливів і перепадів температур; вони забезпечують якісне зчеплення з поверхнею і добре ковзають навіть по не рівній дорозі. Підшипники типу ABEC 5 дають змогу швидко набирати швидкість і не втрачати її по ходу руху. Загалом, модель призначена для дітей від 5 років, але може виносити навантаження в 100 кг
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Globber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Globber.
Купити Globber My Too Fix Up
GLOBBER Flow 125 MY TOO FIX UP czarny - niebieski 470-100 | 395 zł |
Globber Flow 125 Scooter Posrebrzany GL4701002 | 379 zł |
Globber Flow 125 My Too Fix Up skuter z świecącymi kółkami - czarny i neon | 379 zł |
Globber Flow 125 Scooter Różowy GL4701142 | 365 zł |