Самокат CoolSlide Snappy II
Фото 8 |
CoolSlide Snappy II |
|
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CoolSlide Snappy II
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Coolslide Snappy II Skuter kaskaderski | 268 zł |
Coolslide Snappy Ii Scooter Posrebrzany 51042-BLK/EIFF TOW-ONE SIZE | 402 zł |
Hulajnoga Z Logo Snappy II | 637 zł |
Coolslide Snappy Ii Scooter Posrebrzany M000161480-ONE SIZE | 450 zł |
Hulajnoga Z Nadrukiem Snappy II | 526 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →