Самокат CoolSlide Indie (M000161476)
Фото 9 |
CoolSlide Indie |
|
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CoolSlide 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CoolSlide.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CoolSlide Indie
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Coolslide Indie Scooter Posrebrzany M000161476-ONE SIZE | 636 zł |
Hulajnoga rekreacyjna Coolslide Indie Dark One Size | 551 zł |
Hulajnoga Indie Dla Dzieci | 891 zł |
Coolslide, hulajnoga, Indie, rozmiar uniwersalny | 645 zł |
Hulajnoga Coolslide Indie (kolor Szary/Srebrny) | 647 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →