Hulajnoga CoolSlide Indie (M000161476)
Zdjęcia 9 |
CoolSlide Indie |
|
Jak wybrać hulajnogę dla dziecka: wskazówki dla rodzicówKtórą hulajnogę lepiej wziąć pod uwagę w poszczególnym wieku i jak ją prawidłowo wybrać
Jak wybrać hulajnogę dla osoby dorosłejJaką hulajnogę wybrać: miejską, wyczynową czy elektryczną i na co zwrócić uwagę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog CoolSlide 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele CoolSlide.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup CoolSlide Indie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Coolslide Indie Scooter Posrebrzany M000161476-ONE SIZE | 636 zł |
Hulajnoga Indie Dla Dzieci | 891 zł |
Coolslide, hulajnoga, Indie, rozmiar uniwersalny | 645 zł |
Hulajnoga Coolslide Indie (kolor Szary/Srebrny) | 647 zł |
Coolslide, hulajnoga, Indie, rozmiar uniwersalny | 654 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →