Самокат Micro Sprite LED
Відео 1Фото 15 |
Micro Sprite LED |
|
Легкий та надійний складаний двоколісний самокат для дітей віком від 6 років та підлітків від відомого швейцарського виробника. Позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії, орієнтований широке коло вимогливих користувачів. Являє собою вдосконалену модель 2020 року з популярної лінійки Micro Sprite, пристрої якої завоювали повагу райдерів у всьому світі завдяки низькій вазі, компактності, надійності та простоті експлуатації.
Такий самокат підійде дітям дошкільного та шкільного віку, а також підліткам. Відрізняється від інших моделей сімейства оновленим зовнішнім дизайном та наявністю LED-підсвічування коліс, що суттєво підвищує безпеку катання у вечірній час та умовах поганої видимості. Основним конструкційним матеріалом самокату Micro Sprite LED є спеціальний високолегований сплав алюмінію, що забезпечує вражаюче низьку загальну вагу 2,8 кг.
Варто окремо відзначити, що, незважаючи на легкість, конструкція витримує користувачів вагою до 100 кг, а безпека її експлуатації відповідає найвищим європейським стандартам. Телескопічна рульова стійка дозволяє встановити необхідну висоту керма від 59 до 88 см. Вбудована висувна підніжка полегшує вертикальне паркування. Складна конструкція спрощує транспортування та гарантує відсутність проблем із зберіганням в умовах міської квартири.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Micro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Micro.
Купити Micro Sprite LED
Усі ціни 15 →Micro Kickboard - Sprite LED 2-kołowa hulajnoga w wieku 8 składana do prze | 554 zł |
Micor, Hulajnoga, Sprite LED Autum Red SA0209, czerwony | 579 zł |
Hulajnoga dziecięca Micro Sprite LED forest green | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI | 580 zł |
Micro Sprite LED neonowy różowy | 599 zł |