Кикборд Globber Go Up Deluxe Lights 5 in 1
Фото 42 |
Globber Go Up Deluxe Lights 5 in 1 |
|
Дитячий транспорт-трансформер, розрахований на дітей віком від 1 року і покликаний навчити їх управляти своїм тілом, зберігати баланс, тримати рівновагу і координувати свої рухи. Причому модель буде рости з вашою дитиною. Для самих маленьких трансформер збирається в каталку з батьківською ручкою, зручним сидінням і знімний підставкою для ніг. Далі він перетворюється в беговел, який прослужить до 3-річного віку (максимальне навантаження становить 20 кг).
Через час можна зняти сидіння і перетворити беговел в самокат — до речі, він витримує вже до 50 кг.Globber Go Up Deluxe Lights 5 in 1 оснащений регульованими по висоті сидінням і Т-подібним кермом, тому буде зручний як малюкам, так і підрослим дітям, а також трьома м'якими поліуретановими колесами з функцією блокування передніх коліс для більш безпечної їзди. А щоб прогулянки були більш цікавими і веселими, колеса мають LED-підсвічування. Завдяки складаний конструкції самокат можна скласти для зручного транспортування і зберігання.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Globber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Globber.
Купити Globber Go Up Deluxe Lights 5 in 1
Усі ціни 26 →Globber Uniseks - Dzieci Globber 3 644-101 Hulajnoga Niebieski/Czarny od 1 | 417 zł |
Hulajnoga jeździk rowerek Globber GO-UP Deluxe Lights 646-106 | 515 zł |
Hulajnoga Globber GO-UP Deluxe Fantasy Lights Jasnoniebieski (H0935) | 449 zł |
Wielofunkcyjna hulajnoga z siedziskiem GLOBBER Go Up Deluxe Lights 3 w 1 g | 499 zł |
Hulajnoga jeździk rowerek Globber GO-UP Deluxe Lights 646-106 | 480 zł |