Hulajnoga Street Surfing Bandit
Wideo 2Zdjęcia 10 |
Street Surfing Bandit |
|
Jak wybrać hulajnogę dla dziecka: wskazówki dla rodzicówKtórą hulajnogę lepiej wziąć pod uwagę w poszczególnym wieku i jak ją prawidłowo wybrać
Jak wybrać hulajnogę dla osoby dorosłejJaką hulajnogę wybrać: miejską, wyczynową czy elektryczną i na co zwrócić uwagę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Street Surfing 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Street Surfing.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Street Surfing Bandit
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Street Surfing Bandit Shooter Green Stunt Scooter skuter trick Scooter 1 | 360 zł |
Hulajnoga Street Surfing Bandit Zielony (STR0426015) | 809 zł |
Street Surfing Bandit Godfather I Scooter Złocisty 04-26-021-4 | 353 zł |
Hulajnoga wyczynowa Street Surfing Bandit Godfather II | 449 zł |
Street Surfing, Hulajnoga freestyle, BANDIT Blast Blue ODI | 809 zł |
pokaż 13 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →