Hulajnoga NILS Extreme HM0107 (16-50-418)
Zdjęcia 10 |
NILS Extreme HM0107 |
|
Jak wybrać hulajnogę dla dziecka: wskazówki dla rodzicówKtórą hulajnogę lepiej wziąć pod uwagę w poszczególnym wieku i jak ją prawidłowo wybrać
Jak wybrać hulajnogę dla osoby dorosłejJaką hulajnogę wybrać: miejską, wyczynową czy elektryczną i na co zwrócić uwagę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NILS Extreme HM0107
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nils Extreme Hulajnoga Hilal kolor biało-pomarańczowy 5907695539998 | 293 zł |
Hulajnoga NILS EXTREME HM0107 Biało-pomarańczowy | 196 zł |
Hulajnoga Nils Extreme HM0107 Różowy (16-50-418) | 196 zł |
pokaż 10 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →