Hulajnoga RAVEN Straight 200
Zdjęcia 7 |
RAVEN Straight 200 |
|
Jak wybrać hulajnogę dla dziecka: wskazówki dla rodzicówKtórą hulajnogę lepiej wziąć pod uwagę w poszczególnym wieku i jak ją prawidłowo wybrać
Jak wybrać hulajnogę dla osoby dorosłejJaką hulajnogę wybrać: miejską, wyczynową czy elektryczną i na co zwrócić uwagę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog RAVEN 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele RAVEN.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup RAVEN Straight 200
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hulajnoga Raven Straight Black 200mm | 245 zł |
Hulajnoga RAVEN Straight Czarny | 249 zł |
Hulajnoga Składana Raven Straight 200mm z hamulcem | 259 zł |
Raven, Hulajnoga klasyczna, Straight 200mm z hamulcem, różowy | 249 zł |
Hulajnoga Składana Raven Straight 200mm | 219 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →