Hulajnoga RAVEN Alice 145
Zdjęcia 8 |
RAVEN Alice 145 |
|
Jak wybrać hulajnogę dla dziecka: wskazówki dla rodzicówKtórą hulajnogę lepiej wziąć pod uwagę w poszczególnym wieku i jak ją prawidłowo wybrać
Jak wybrać hulajnogę dla osoby dorosłejJaką hulajnogę wybrać: miejską, wyczynową czy elektryczną i na co zwrócić uwagę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup RAVEN Alice 145
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hulajnoga Składana Raven Alice 145mm Świecące Kółka LED | 179 zł |
Hulajnoga RAVEN Alice Miętowy | 179 zł |
Hulajnoga Składana Raven Alice 145mm Świecące Kółka LED | 179 zł |
Hulajnoga Raven Alice 145Mm Kółka Led | 199 zł |
Hulajnoga Raven Alice 145Mm Kółka Led | 179 zł |
Kółka do hulajnogi RAVEN Alice 145mm 2szt LED | 80 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →