Hulajnoga NILS Extreme HC020
Zdjęcia 16 |
NILS Extreme HC020 |
|
Jak wybrać hulajnogę dla dziecka: wskazówki dla rodzicówKtórą hulajnogę lepiej wziąć pod uwagę w poszczególnym wieku i jak ją prawidłowo wybrać
Jak wybrać hulajnogę dla osoby dorosłejJaką hulajnogę wybrać: miejską, wyczynową czy elektryczną i na co zwrócić uwagę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NILS Extreme 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NILS Extreme.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NILS Extreme HC020
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hulajnoga Nils Extreme HC020 Czerwony (16-50-201) | 409 zł |
NILS Extreme, Hulajnoga z pompowanymi kołami, Hc020, czerwony | 447 zł |
HC020 YELLOW HULAJNOGA Z POMP. KOŁAMI NILS EXTREME | 319 zł |
HC020 RED HULAJNOGA Z POMP. KOŁAMI NILS EXTREME | 319 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →