Самокат NILS Extreme HC020
Фото 16 |
NILS Extreme HC020 |
|
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NILS Extreme 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NILS Extreme.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NILS Extreme HC020
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hulajnoga Nils Extreme HC020 Czerwony (16-50-201) | 409 zł |
NILS Extreme, Hulajnoga z pompowanymi kołami, Hc020, czerwony | 447 zł |
HC020 YELLOW HULAJNOGA Z POMP. KOŁAMI NILS EXTREME | 319 zł |
HC020 RED HULAJNOGA Z POMP. KOŁAMI NILS EXTREME | 319 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →