Punkt dostępu NETGEAR WAX630 (WAX630-100EUS)
Wideo 2Zdjęcia 8 |
NETGEAR WAX630
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 2 porty, 1 Gb/s, 2,5 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 GHz:1200 Mb/s
5 GHz:4800 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, 4 antena(y), niewymienne
WAX630PA różni się od WAX630 obecnością zasilacza w zestawie.
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne WAX630
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog NETGEAR 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele NETGEAR.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NETGEAR WAX630
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Netgear WAX630 punkt dostępu WLAN PoE WiFi 6 Tri-Band AX6000 Speed do 600 | 1 388 zł |
Netgear Insight WAX630 | 1 411 zł |
Sufitowy Netgear WAX630-100EUS NET-WLAP-NGR-058 | 1 799 zł |
NETGEAR Insight Cloud Managed WiFi 6 AX6000 Tri-band WAX630-100EUS | 1 404 zł |
Netgear WAX630 (WAX630-100EUS) | 1 411 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →