Opona letnia Nankang N-729 175/70 R13 82T
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Nankang N-729 175/70 R13 82T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nankang 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nankang.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nankang N-729 175/70 R13 82T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nankang NK Comfort (175/70 R13 82T) JB987 | 379 zł |
Nankang NK Comfort ( 175/70 R13 82T WL ) | 368 zł |
Nankang NK Comfort ( 175/70 R13 82T WL ) JB987 | 363 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →