Opona zimowa Nankang Ice-1 255/55 R19 111Q
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Nankang Ice-1 255/55 R19 111Q |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nankang 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nankang.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nankang Ice-1 255/55 R19 111Q
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nankang ICE ACTIVA Ice-1 (255/55 R19 111Q) JC886 | 752 zł |
Nankang ICE ACTIVA Ice-1 ( 255/55 R19 111Q XL, Nordic compound ) JC886 | 806 zł |
Nankang ICE ACTIVA Ice-1 ( 255/55 R19 111Q XL, Nordic compound ) | 816 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →