Opona letnia Nankang Eco-2 165/60 R12 75H
Wybierz rozmiar opony
Nankang Eco-2 165/60 R12 75H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nankang 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nankang.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nankang Eco-2 165/60 R12 75H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nankang Green/Sport Eco-2+ (165/60 R12 75H) JD547 | 231 zł |
Nankang Green/Sport Eco-2+ ( 165/60 R12 75H XL ) JD547 | 261 zł |
Nankang Green/Sport Eco-2+ ( 165/60 R12 75H XL ) | 264 zł |
Polecamy