Opona letnia Nankang NS-20 165/40 R16 73V
Wideo 5Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Nankang NS-20 165/40 R16 73V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nankang 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nankang.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nankang NS-20 165/40 R16 73V
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
NANKANG 165/40R16 73V NS-20 XL 71EC | 274 zł |
Nankang Noble Sport NS-20 (165/40 R16 73V) JB125 | 233 zł |
Nankang Noble Sport NS-20 ( 165/40 R16 73V XL ) | 242 zł |
Nankang Noble Sport NS-20 ( 165/40 R16 73V XL ) JB125XX | 367 zł |
Nankang Noble Sport NS-20 (165/40 R16 73V) JB125XX | 370 zł |
Nankang Noble Sport NS-20 ( 165/40 R16 73V XL ) JB125 | 239 zł |
Nankang Noble Sport NS-20 ( 165/40 R16 73V XL ) | 376 zł |
Wideo recenzje
Polecamy