Opona zimowa Nankang SW-8 235/55 R19 105T
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Nankang SW-8 235/55 R19 105T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nankang 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nankang.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nankang SW-8 235/55 R19 105T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nankang ICE ACTIVA SW-8 (235/55 R19 105T) JD109 | 515 zł |
Nankang ICE ACTIVA SW-8 ( 235/55 R19 105T XL, SUV, z kolcami ) JD109 | 562 zł |
Nankang ICE ACTIVA SW-8 ( 235/55 R19 105T XL, SUV, z kolcami ) | 569 zł |
Polecamy