Opona zimowa Nankang SL-6 215/60 R17C 109H
Wybierz rozmiar opony
Nankang SL-6 215/60 R17C 109H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nankang 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nankang.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nankang SL-6 215/60 R17C 109H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nankang Snow SL-6 (215/60 R17 109/107H) EY033 | 452 zł |
Nankang Snow SL-6 ( 215/60 R17C 109/107H ) EY033 | 561 zł |
Nankang Snow SL-6 ( 215/60 R17C 109/107H ) | 568 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →