Opona zimowa Nankang SV-4 235/50 R20 104V
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Nankang SV-4 235/50 R20 104V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nankang 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nankang.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nankang SV-4 235/50 R20 104V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nankang Winter Activa 4 SUV ( 235/50 R20 104V XL ) JD910 | 753 zł |
Nankang Winter Activa 4 SUV (235/50 R20 104V) JD910 | 732 zł |
Nankang Winter Activa 4 SUV ( 235/50 R20 104V XL ) | 760 zł |
Polecamy