Opona zimowa Nankang SV-1 175/60 R15 81H
Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Nankang SV-1 175/60 R15 81H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nankang 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nankang.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nankang SV-1 175/60 R15 81H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nankang Snow Viva SV-1 (175/60 R15 81H) JB675 | 325 zł |
Nankang Snow Viva SV-1 ( 175/60 R15 81H, Nordic compound ) JB675 | 326 zł |
Nankang Snow Viva SV-1 ( 175/60 R15 81H, Nordic compound ) | 330 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →