Karta graficzna MSI GeForce RTX 4080 SUPER 16G SUPRIM X
Zdjęcia 8 |
MSI GeForce RTX 4080 SUPER 16G SUPRIM X |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MSI GeForce RTX 4080 SUPER 16G SUPRIM X
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MSI GeForce RTX 4080 Super 16G SUPRIM X - Karta graficzna 4711377174046 | 6 626 zł |
MSI GeForce RTX 4080 SUPER SUPRIM X - 16GB GDDR6X RAM - Karta graficzna | 5 888 zł |
MSI GeForce RTX 4080 SUPER SUPRIM X 16GB DLSS 3 GR-GFP-MSI-0352 | 6 390 zł |
Karta graficzna MSI GeForce RTX 4080 SUPER Suprim X 16GB GDDR6X | 6 230 zł |
Karta graficzna MSI GeForce RTX 4080 SUPER 16GB SUPRIM X - DARMOWY PACZKOM | 5 608 zł |
MSI GeForce RTX 4080 SUPER 16G SUPRIM X, 16GB GDDR6X | 5 707 zł |
Karta graficzna MSI GeForce RTX 4080 SUPER Suprim X 16GB GDDR6X | 6 105 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →