Відеокарта MSI GeForce RTX 4080 SUPER 16G SUPRIM X
Фото 8 |
MSI GeForce RTX 4080 SUPER 16G SUPRIM X |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MSI GeForce RTX 4080 SUPER 16G SUPRIM X
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
MSI GeForce RTX 4080 Super 16G SUPRIM X - Karta graficzna 4711377174046 | 6 626 zł |
MSI GeForce RTX 4080 SUPER SUPRIM X - 16GB GDDR6X RAM - Karta graficzna | 5 888 zł |
MSI GeForce RTX 4080 SUPER SUPRIM X 16GB DLSS 3 GR-GFP-MSI-0352 | 6 390 zł |
Karta graficzna MSI GeForce RTX 4080 Super Suprim X 16GB DLSS 3 | 6 130 zł |
Karta graficzna MSI GeForce RTX 4080 Super Suprim X 16GB DLSS 3 | 6 130 zł |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →