Smartfon Motorola Moto G41 128 GB / 4 GB
Wideo 19Zdjęcia 9 | Wkrótce w sprzedaży 208 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.4; rozdzielczość ekranu: 2400x1080 (20:9); Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 83; ОС: Android 11.0; Model procesora: Helio G85; Procesor (GHz): 2; GPU: ARM Mali-G52 MC2; Pamięć RAM (GB): 4; Pamięć (GB): 128; Slot na karty pamięci: microSD dodaj do listymoje listy |
Motorola Moto G41 128 GB / 4 GB
128 GB / 4 GB
128 GB / 6 GBWyświetlacz:6.4 ", 2400x1080 (20:9), 411 ppi, 60 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 4 GB
Procesor:Helio G85
Aparat:3 moduły, 48 MP, + 8 MP, makro
Wideo:stabilizacja
Akumulator:5000 mAh
Waga:178 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria Motorola G (średnie)Porównaj w tabeli →
od 873 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7020, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IPX2 (minimalna ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 177 g
od 979 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 167 g
od 579 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 405 ppi, 60 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 4 GB, Unisoc Tiger T616, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 177 g
od 599 zł
6.5 ", 405 ppi, 60 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T616, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 177 g
od 689 zł
6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 14, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Dolby Atmos, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 197 g
od 799 zł
6.55 ", 410 ppi, 120 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 166 g
od 685 zł
6.55 ", 410 ppi, 120 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 166 g
od 599 zł
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g, brak ładowarki
od 508 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 5 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 184 g
od 699 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 930, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 181 g
od 399 zł
6.5 ", 270 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 183 g
od 967 zł
6.4 ", 411 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 178 g
od 679 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 7020, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IPX2 (minimalna ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 177 g
od 599 zł
6.6 ", 402 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 169 g
od 799 zł
6.55 ", 402 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 695 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 599 zł
6.56 ", 269 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G85, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 180 g
od 559 zł
6.6 ", 402 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 680 4G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 169 g
od 469 zł
5G, 6.5 ", 270 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 4 GB, Snapdragon 480+ 5G, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP52, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 183 g
od 499 zł
6.4 ", 411 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G85, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 181 g
Wideo recenzje
Motorola moto g41 Test Photos
26 stycznia 20223 675 przegląd
Motorola moto g41 Unboxing & first boot up
20 stycznia 202215 148 przegląd
How to Turn On Portable Hotspot on Motorola Moto G41 – Network Sharing
25 lutego 2022313 przegląd
Motorola Moto G41/G42 FRP Bypass/Unlock Google Account Lock Android 12 | Without PC | 2023
9 grudnia 20229 956 przegląd
Motorola Moto G31 vs Motorola Moto G41 vs Motorola Moto G51 5G || Full Comparison - Which is Best..
18 listopada 2021310 przegląd
How to Edit Camera Modes in Motorola Moto G41 - Adjust Camera Mods Menu
6 kwietnia 2022166 przegląd
Speed Test Duel - Motorola Moto G41 vs POCO M3 Pro 5G by Xiaomi Wi-Fi Speed Benchmark Test Results
1 kwietnia 2022140 przegląd
How to Take Screenshot on Motorola Moto G41 – Screen Capture
25 lutego 20222 042 przegląd
SAMSUNG GALAXY A12 NACHO VS MOTOROLA MOTO G41 Which is BEST?
11 stycznia 20221 209 przegląd
Motorola moto G31/G41/G51/G71: How to change the language?
1 stycznia 2022616 przegląd
How to Use Google Assistant on Locked Screen in Motorola Moto G41
10 marca 2022606 przegląd
Minecraft Performance Checkup on MOTOROLA Moto G41 – Gameplay
7 marca 2022379 przegląd
Does Motorola Moto G41 Have Headphone Jack?
18 lipca 2022195 przegląd
How to Enable Developer Options in MOTOROLA Moto G41 – Enter Advanced Settings
20 stycznia 2022289 przegląd
Motorola Moto G41 - Hands On, MyUX, GamePlay
29 marca 20227 828 przegląd
How to Turn Off Automatic Screen Rotation in Motorola Moto G41 – Disable Auto-Rotation
9 marca 2022201 przegląd
How to Insert SIM & SD Card on Motorola Moto G41 – Set Up SIM & SD Card
25 lutego 2022420 przegląd
How to Set Up MOTOROLA Moto G41 – First Configuration Process
16 lutego 2022485 przegląd
How to Enter Fastboot Mode on Motorola Moto G41 – Use FastBoot
25 lutego 2022629 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 4 116 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 519 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 399 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 580 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 624 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 335 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 2 676 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 4 024 zł
flagowiec, 5G, zakrzywiony ekran, 6.82 ", 510 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 48 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5400 mAh, 220 g