Wideorejestrator
MiO MiVue M700 (5415N6280022)
Wideo 3Zdjęcia 6 |
MiO MiVue M700 |
|
Czym drogi wideorejestrator różni się od taniego?Czy naprawdę można zaoszczędzić na zakupie wideorejestratora, czy jednak skąpy płaci dwa razy?
Jak wybrać wideorejestrator samochodowyJakie są najważniejsze czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze wideorejestratora?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MiO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MiO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MiO MiVue M700
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mio MiVue M700 kamera rozdzielcza silnika 1440p WQHD Full HD 1080P 60 fps | 705 zł |
Wideorejestrator MIO MiVue M700 | 1 000 zł |
Wideorejestrator MIO MiVue M700 5415N6280022 | 1 000 zł |
Kamera motocyklowa MiVue M700 Dashcam Mio | 602 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →