MiO MiVue C580
Wideo 5Zdjęcia 10 |
MiO MiVue C580 |
|
Wysokiej jakości rejestrator samochodowy z obsługą nagrywania wideo w rozdzielczości Full HD - 1920x1080 pikseli przy 30 kl./s. Sercem urządzenia jest wysokiej klasy przetwornik obrazu Sony STARVIS IMX307, który zapewnia jasny, kontrastowy i bogaty obraz nawet przy słabym oświetleniu. Technologia HDR przychodzi z pomocą w sytuacjach, w których występują duże różnice w oświetleniu otoczenia.
Obiektyw rejestratora samochodowego ma szerokie pole widzenia około 140°. MiO MiVue C580 ma wbudowany moduł GPS, obsługiwany przez system ostrzegania o prędkości Mio Smart Alert. W trybie nagrywania wideo prędkość poruszania się oraz współrzędne położenia samochodu nakładane są na obraz z kamery urządzenia. Model przewiduje również tryb parkowania z pasywnym zasilaniem - w nim rejestrator uruchamia nagrywanie po wykryciu ruchu w kadrze. Urządzenie zostało wyposażone w 2-calowy ekran z tyłu obudowy, wejście AV, baterię 240 mAh do autonomicznego zasilania.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MiO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MiO.
Kup MiO MiVue C580
Wszystkie ceny 29 →Mio MiVue C580 kamera samochodowa z przodu w zestawie Full-HD 60 bps i HDR | 530 zł |
MIO Wideorejestrator MIO MiVue C580 Czarny | 349 zł |
Mio MiVue C580 | 539 zł |
Wideorejestrator Mio MiVue C580 5415N6620028 | 549 zł |
MIO MiVue C580 HDR GPS KMW-VR-MIO-115 | 349 zł |