Відеореєстратор
MiO MiVue C430
Відео 3Фото 4 |
MiO MiVue C430 |
|
Автоматичне сповіщення про камери контролю швидкості. Додаткові можливості відтворення відео в додатку для ПК - Mivue Manager.
Підключення до реєстратора через порт mini-USB.
Чим дорогий відеореєстратор відрізняється від дешевого?Чи справді можна заощадити на покупці відеореєстратора чи все-таки скупий платить двічі?
Як вибрати автомобільний відеореєстраторЯкі ключові фактори необхідно враховувати під час вибору відеореєстратора
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MiO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MiO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MiO MiVue C430
Усі ціни 28 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
MIO MiVue C430 DVR Mio MiVue C430 | 314 zł |
Mio MiVue C430 | 299 zł |
MIO MiVue C430 GPS FULL HD KMW-VR-MIO-105 | 299 zł |
Wideorejestrator MIO MiVue C430 | 299 zł |
Wideorejestrator MIO MiVue c430 | 296 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →