Відеореєстратор
MiO MiVue M700 (5415N6280022)
Відео 3Фото 6 |
MiO MiVue M700 |
|
Чим дорогий відеореєстратор відрізняється від дешевого?Чи справді можна заощадити на покупці відеореєстратора чи все-таки скупий платить двічі?
Як вибрати автомобільний відеореєстраторЯкі ключові фактори необхідно враховувати під час вибору відеореєстратора
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MiO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MiO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MiO MiVue M700
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Mio MiVue M700 kamera rozdzielcza silnika 1440p WQHD Full HD 1080P 60 fps | 705 zł |
Wideorejestrator MIO MiVue M700 | 1 000 zł |
Wideorejestrator MIO MiVue M700 5415N6280022 | 1 000 zł |
Kamera motocyklowa MiVue M700 Dashcam Mio | 602 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →