Відеореєстратор
70mai Dash Cam A810 4K
Відео 20Фото 4 |
70mai Dash Cam A810 4K |
|
Чим дорогий відеореєстратор відрізняється від дешевого?Чи справді можна заощадити на покупці відеореєстратора чи все-таки скупий платить двічі?
Як вибрати автомобільний відеореєстраторЯкі ключові фактори необхідно враховувати під час вибору відеореєстратора
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 70mai 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 70mai.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 70mai Dash Cam A810 4K
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
70MAI Wideorejestrator 70MAI Midrive A810 CzarnyKamera 70mai Dash Cam 4K A810 to udoskonalona wersja flagowego modelu A800S, charakteryzując MediaMarkt.plПоскаржитись | 849 zł |
Wideorejestrator 70MAI 4K A810 HDR70mai 4K A810 to wideorejestrato Electro.plПоскаржитись | 850 zł |
70Mai Dash Cam A810 4K KMW-VR-70MI-033Wideorejestrato Komputronik.plПоскаржитись | 849 zł |
Wideorejestrator 70MAI 4K A810 HDR70mai 4K A810 to wideorejestrato Avans.plПоскаржитись | 850 zł |
Wideorejestrator 70MAI 4K A810 HDR MIDRIVE A81070mai 4K A810 to wideorejestrato Mediaexpert.plПоскаржитись | 850 zł |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
70mai Dash Cam 4K A810 | iPhone wśród wideorejestratorów
16 серпня 202315 819 переглядів
Nowy 70mai A810 z 4K i HDR
24 липня 20236 904 перегляда
Recenzja 70mai A810 - kamera samochodowa 4K HDR z chmurą 4G/LTE!
5 серпня 202312 668 переглядів
Starcie dwóch TOP-owych wideorejestratorów Viofo A139PRO i 70mai A810 - zwycięzca jest jeden
27 серпня 202317 401 перегляд
Najbardziej zaawansowany wideorejestrator już w Polsce - 70mai Dash Cam 4K A810
24 липня 202379 407 переглядів
Nowość - kamera 70mai Dash Cam 4K A810 - wszystko o nowej kamerze #70mai4Kdashcam #4Kdashcam
24 липня 20237 939 переглядів
70mai 4K A810 HDR Dash Cam Set - recenzja subiektywna
28 липня 20236 942 перегляда
70mai Dash Cam 4K A810 Test i recenzja #70mai4Kdashcam #4Kdashcam
31 липня 202321 170 переглядів
How to hardwire 70mai A810 Dashcam? Hardwire Kit Unboxing + Installation + Parking Mode Settings
22 вересня 202315 732 перегляда
70mai A810 vs DDPAI Mini Pro vs DDPAI N1 | ULTIMATE Video Quality Comparison & REVIEW | TRAVELTECH
17 вересня 20239 398 переглядів
Sensor ថ្មី មុខងារបន្ថែម គុណភាពវីដេអូលើសពីគ្រប់គ្រាន់! [ 70Mai A810 - Review ]
9 вересня 20233 676 переглядів
ហេតុអ្វីគួរប្រើcamera ឡានកម្រិត 4K? 70Mai A810 I Advan Auto
9 вересня 20235 817 переглядів
70mai A810 4K HDR Dashcam - The Complete Guide | Unboxing, Installation, Video Samples & Review [4K]
30 серпня 202319 826 переглядів
Is This 4K Dash Cam Actually Worth It? // 70mai 4K A810
10 серпня 202338 229 переглядів
Global 70mai Dash Cam A810 Ultra HD 4K Built-in GPS ADAS Auto Record 150FOV Motion Detection
28 серпня 2023887 переглядів
SUNNY - Viofo A139 Pro vs 70mai A810 : 4K Dashcam
2 серпня 202311 070 переглядів
NIGHT - Viofo A139 Pro vs 70mai A810 : 4K Dashcam
2 серпня 20235 178 переглядів
70mai A810 4K Dash Cam - Day Sample (HDR:ON CPL:ON)
13 серпня 20232 794 перегляда
RAINY - Viofo A139 Pro vs 70mai A810 : 4K Dashcam
2 серпня 20232 101 перегляд
70mai 4K A810: best dashcam of 2023?
10 серпня 202331 027 переглядів
Як вибрати відеореєстратор
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 779 zł
1280x720 пікс 30 к/с, 1920x1080 пікс 60 к/с, 2880x2160 пікс 24 к/с, матриця Sony, огляд 170 °, виносна камера, поворотний об'єктив, екран: 2 ", G-сенсор, датчик руху, режим паркування, GPS, кріплення: наклейка на скло, защібка
від 689 zł
1920x1080 пікс 60 к/с, 2560x1440 пікс 30 к/с, 3840х2160 пікс 30 к/с, огляд 160 °, екран: 2.31 ", G-сенсор, датчик руху, GPS, Wi-Fi, кріплення: наклейка на скло, защібка
від 550 zł
1920x1080 пікс 60 к/с, 2560x1440 пікс 30 к/с, 3840х2160 пікс 30 к/с, огляд 170 °, екран: 2.45 ", G-сенсор, режим паркування, GPS, інформатор, Wi-Fi, кріплення: наклейка на скло, магнітне кріплення
від 315 zł
2560x1440 пікс 30 к/с, огляд 145 °, екран: 2 ", G-сенсор, режим паркування, Wi-Fi, кріплення: наклейка на скло
від 645 zł
1920x1080 пікс 30 к/с, огляд 135 °, виносна камера, камера в салон, екран: 3.16 ", сенсорний, G-сенсор, режим паркування, GPS, інформатор, Wi-Fi, кріплення: наклейка на скло, защібка
від 899 zł
1920x1080 пікс 60 к/с, 2560x1600 пікс 25 к/с, матриця Sony, огляд 145 °, виносна камера, екран: 2.7 ", G-сенсор, датчик руху, режим паркування, антисон, контроль смуг, контроль дистанції, нагадування фари, GPS, інформатор, трекер, Wi-Fi, кріплення: на скло присоска, защібка
від 779 zł
1920x1080 пікс 60 к/с, огляд 140 °, поворотний об'єктив, вбудована пам'ять, екран: 1.2 ", G-сенсор, датчик руху, режим паркування, контроль смуг, контроль дистанції, GPS, Wi-Fi, кріплення: наклейка на скло
від 259 zł
на дзеркало, 1920x1080 пікс 30 к/с, огляд 140 °, екран: 4.5 ", G-сенсор, датчик руху, режим паркування
від 1 605 zł
2560x1440 пікс 30 к/с, огляд 140 °, екран: 2.95 ", G-сенсор, датчик руху, режим паркування, контроль смуг, контроль дистанції, GPS, трекер, Wi-Fi, пряма трансляція, кріплення: наклейка на скло, магнітне кріплення
від 1 699 zł
3840х2160 пікс 30 к/с, огляд 155 °, виносна камера, камера в салон, екран: 3.19 ", G-сенсор, датчик руху, режим паркування, GPS, Wi-Fi, кріплення: наклейка на скло, магнітне кріплення
від 441 zł
1920x1080 пікс 30 к/с, огляд 140 °, G-сенсор, режим паркування, Wi-Fi, пряма трансляція, кріплення: наклейка на скло, магнітне кріплення
від 229 zł
1920x1080 пікс 30 к/с, огляд 140 °, екран: 1.5 ", G-сенсор, датчик руху, GPS, кріплення: наклейка на скло, магнітне кріплення