Wideorejestrator
70mai Dash Cam A810 4K
Wideo 20Zdjęcia 4 |
70mai Dash Cam A810 4K |
|
Czym drogi wideorejestrator różni się od taniego?Czy naprawdę można zaoszczędzić na zakupie wideorejestratora, czy jednak skąpy płaci dwa razy?
Jak wybrać wideorejestrator samochodowyJakie są najważniejsze czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze wideorejestratora?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog 70mai 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele 70mai.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup 70mai Dash Cam A810 4K
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
70MAI Wideorejestrator 70MAI Midrive A810 CzarnyKamera 70mai Dash Cam 4K A810 to udoskonalona wersja flagowego modelu A800S, charakteryzując MediaMarkt.plZłóż skargę | 849 zł |
Wideorejestrator 70MAI 4K A810 HDR70mai 4K A810 to wideorejestrato Electro.plZłóż skargę | 850 zł |
70Mai Dash Cam A810 4K KMW-VR-70MI-033Wideorejestrato Komputronik.plZłóż skargę | 849 zł |
Wideorejestrator 70MAI 4K A810 HDR70mai 4K A810 to wideorejestrato Avans.plZłóż skargę | 850 zł |
Wideorejestrator 70MAI 4K A810 HDR MIDRIVE A81070mai 4K A810 to wideorejestrato Mediaexpert.plZłóż skargę | 850 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
70mai Dash Cam 4K A810 | iPhone wśród wideorejestratorów
16 sierpnia 202315 819 przegląd
Nowy 70mai A810 z 4K i HDR
24 lipca 20236 904 przegląd
Recenzja 70mai A810 - kamera samochodowa 4K HDR z chmurą 4G/LTE!
5 sierpnia 202312 668 przegląd
Starcie dwóch TOP-owych wideorejestratorów Viofo A139PRO i 70mai A810 - zwycięzca jest jeden
27 sierpnia 202317 401 przegląd
Najbardziej zaawansowany wideorejestrator już w Polsce - 70mai Dash Cam 4K A810
24 lipca 202379 407 przegląd
Nowość - kamera 70mai Dash Cam 4K A810 - wszystko o nowej kamerze #70mai4Kdashcam #4Kdashcam
24 lipca 20237 939 przegląd
70mai 4K A810 HDR Dash Cam Set - recenzja subiektywna
28 lipca 20236 942 przegląd
70mai Dash Cam 4K A810 Test i recenzja #70mai4Kdashcam #4Kdashcam
31 lipca 202321 170 przegląd
How to hardwire 70mai A810 Dashcam? Hardwire Kit Unboxing + Installation + Parking Mode Settings
22 września 202315 732 przegląd
70mai A810 vs DDPAI Mini Pro vs DDPAI N1 | ULTIMATE Video Quality Comparison & REVIEW | TRAVELTECH
17 września 20239 398 przegląd
Sensor ថ្មី មុខងារបន្ថែម គុណភាពវីដេអូលើសពីគ្រប់គ្រាន់! [ 70Mai A810 - Review ]
9 września 20233 676 przegląd
ហេតុអ្វីគួរប្រើcamera ឡានកម្រិត 4K? 70Mai A810 I Advan Auto
9 września 20235 817 przegląd
70mai A810 4K HDR Dashcam - The Complete Guide | Unboxing, Installation, Video Samples & Review [4K]
30 sierpnia 202319 826 przegląd
Is This 4K Dash Cam Actually Worth It? // 70mai 4K A810
10 sierpnia 202338 229 przegląd
Global 70mai Dash Cam A810 Ultra HD 4K Built-in GPS ADAS Auto Record 150FOV Motion Detection
28 sierpnia 2023887 przegląd
SUNNY - Viofo A139 Pro vs 70mai A810 : 4K Dashcam
2 sierpnia 202311 070 przegląd
NIGHT - Viofo A139 Pro vs 70mai A810 : 4K Dashcam
2 sierpnia 20235 178 przegląd
70mai A810 4K Dash Cam - Day Sample (HDR:ON CPL:ON)
13 sierpnia 20232 794 przegląd
RAINY - Viofo A139 Pro vs 70mai A810 : 4K Dashcam
2 sierpnia 20232 101 przegląd
70mai 4K A810: best dashcam of 2023?
10 sierpnia 202331 027 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 779 zł
1280x720 px 30 kl./s, 1920x1080 px 60 kl./s, 2880x2160 px 24 kl./s, matryca Sony, kąt widzenia 170 °, kamera cofania, obrotowy obiektyw, wyświetlacz: 2 ", G-sensor, czujnik ruchu, tryb parkowania, GPS, mocowanie: naklejka na szybę, zatrzask
od 689 zł
1920x1080 px 60 kl./s, 2560x1440 px 30 kl./s, 3840x2160 px 30 kl./s, kąt widzenia 160 °, wyświetlacz: 2.31 ", G-sensor, czujnik ruchu, GPS, Wi-Fi, mocowanie: naklejka na szybę, zatrzask
od 550 zł
1920x1080 px 60 kl./s, 2560x1440 px 30 kl./s, 3840x2160 px 30 kl./s, kąt widzenia 170 °, wyświetlacz: 2.45 ", G-sensor, tryb parkowania, GPS, informator, Wi-Fi, mocowanie: naklejka na szybę, magnetyczne mocowanie
od 315 zł
2560x1440 px 30 kl./s, kąt widzenia 145 °, wyświetlacz: 2 ", G-sensor, tryb parkowania, Wi-Fi, mocowanie: naklejka na szybę
od 645 zł
1920x1080 px 30 kl./s, kąt widzenia 135 °, kamera cofania, kamera wewnętrzna, wyświetlacz: 3.16 ", dotykowy, G-sensor, tryb parkowania, GPS, informator, Wi-Fi, mocowanie: naklejka na szybę, zatrzask
od 899 zł
1920x1080 px 60 kl./s, 2560x1600 px 25 kl./s, matryca Sony, kąt widzenia 145 °, kamera cofania, wyświetlacz: 2.7 ", G-sensor, czujnik ruchu, tryb parkowania, antysen, system kontroli pasa ruchu, kontrola odległości, przypomnienie o reflektorze, GPS, informator, lokalizator, Wi-Fi, mocowanie: przyssawka na szybę, zatrzask
od 779 zł
1920x1080 px 60 kl./s, kąt widzenia 140 °, obrotowy obiektyw, pamięć wbudowana, wyświetlacz: 1.2 ", G-sensor, czujnik ruchu, tryb parkowania, system kontroli pasa ruchu, kontrola odległości, GPS, Wi-Fi, mocowanie: naklejka na szybę
od 259 zł
na lusterko, 1920x1080 px 30 kl./s, kąt widzenia 140 °, wyświetlacz: 4.5 ", G-sensor, czujnik ruchu, tryb parkowania
od 1 605 zł
2560x1440 px 30 kl./s, kąt widzenia 140 °, wyświetlacz: 2.95 ", G-sensor, czujnik ruchu, tryb parkowania, system kontroli pasa ruchu, kontrola odległości, GPS, lokalizator, Wi-Fi, transmisja na żywo, mocowanie: naklejka na szybę, magnetyczne mocowanie
od 1 699 zł
3840x2160 px 30 kl./s, kąt widzenia 155 °, kamera cofania, kamera wewnętrzna, wyświetlacz: 3.19 ", G-sensor, czujnik ruchu, tryb parkowania, GPS, Wi-Fi, mocowanie: naklejka na szybę, magnetyczne mocowanie
od 441 zł
1920x1080 px 30 kl./s, kąt widzenia 140 °, G-sensor, tryb parkowania, Wi-Fi, transmisja na żywo, mocowanie: naklejka na szybę, magnetyczne mocowanie