70mai Dash Cam A400
Wideo 18Zdjęcia 13 |
70mai Dash Cam A400 |
|
Kompaktowy rejestrator od znanej w kręgach kierowców „córki” Xiaomi, który rejestruje to, co dzieje się na wideo w maksymalnej rozdzielczości 2560x1440 pikseli przy 30 kl./s. Przy kącie widzenia około 145° urządzenie doskonale „widzi” trzy lub cztery pasy ruchu, chodnik czy pobocze. Doskonała czytelność tablic rejestracyjnych jest zapewniona podczas filmowania za pomocą Xiaomi 70mai Dash Cam A400 przez cały dzień.
Proponuje się obsługę parametrów nagrywania wideo i czułości G-sensora za pośrednictwem aplikacji mobilnej 70mai przez sieć Wi-Fi. Możliwe jest również bezprzewodowe przesyłanie materiału filmowego bezpośrednio do smartfona. Własny wyświetlacz samochodu mierzy dokładnie 2 cale po przekątnej. Aby zamocować korpus produktu na przedniej szybie samochodu, nie potrzeba sprytnych mocowań – rejestrator przykleja się do niego bezpośrednio górną krawędzią nadwozia. Dodatkowy zestaw rejestratora zawiera wbudowaną baterię 500 mAh zapewniającą krótkotrwałą autonomiczną pracę urządzenia w przypadku braku zasilania z gniazda zapalniczki.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog 70mai 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele 70mai.
Kup 70mai Dash Cam A400
Wszystkie ceny 74 →Wideorejestrator jazdy kamera samochodowa 70mai A400 kamera tylna RC09 A40 | 499 zł |
70MAI Wideorejestrator 70MAI A400 Dash Cam Czerwony Czarno-czerwony | 329 zł |
70mai Wideorejestrator A400 Biały AS7MIV0A400WHIT | 389 zł |
70mai Dash Cam A400 Gray KMW-VR-70MI-016 | 379 zł |
Wideorejestrator 70MAI Dash Cam A400 | 390 zł |