70mai Dash Cam A400
Відео 18Фото 13 |
70mai Dash Cam A400 |
|
Компактний реєстратор від відомої в колах автомобілістів «дочки» Xiaomi, записує те, що відбувається на відео в максимальному дозволі 2560х1440 пікселів при 30 к/с. З кутом огляду близько 145° пристрій чудово «бачить» три-чотири смуги руху, тротуар або узбіччя. Відмінна читабельність номерних знаків машин забезпечується при зйомці на Xiaomi 70mai Dash Cam A400 протягом доби безперервно.
Параметрами відеозапису і чутливістю G-сенсора пропонується оперувати через Мобільний додаток 70mai по мережі Wi-Fi. Також по бездротовому каналу можлива передача відзнятого матеріалу прямо на смартфон. Власний дисплей автореєстратора має розміри по діагоналі акурат 2 дюйми. Для фіксації корпусу виробу на лобовому склі машини не потрібні хитромудрі кріплення — реєстратор липне до нього безпосередньо верхньою гранню корпусу. У допкомплектацию відеореєстратора включений вбудований акумулятор ємністю 500 мАгод для забезпечення короткочасної автономної роботи девайса при відсутності живлення від гнізда прикурювача.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 70mai 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 70mai.
Купити 70mai Dash Cam A400
Усі ціни 76 →Wideorejestrator jazdy kamera samochodowa 70mai A400 kamera tylna RC09 A40 | 499 zł |
70MAI Wideorejestrator 70MAI A400 Dash Cam Czerwony Czarno-czerwony | 329 zł |
70mai Wideorejestrator A400 Biały AS7MIV0A400WHIT | 389 zł |
70mai Dash Cam A400 Gray KMW-VR-70MI-016 | 379 zł |
Wideorejestrator 70MAI Dash Cam A400 | 390 zł |