Відеореєстратор
70mai X200 Omni 128Gb
Відео 21Фото 30 |
70mai X200 Omni 128Gb |
|
Вбудована пам'ять на 128 Гб. Фірмовий сенсор OS2K10.
Можливість підключення мобільного телефону та перегляду відео в режимі реального часу при покупці додаткового кабелю з 4G-модемом.
Чим дорогий відеореєстратор відрізняється від дешевого?Чи справді можна заощадити на покупці відеореєстратора чи все-таки скупий платить двічі?
Як вибрати автомобільний відеореєстраторЯкі ключові фактори необхідно враховувати під час вибору відеореєстратора
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 70mai 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 70mai.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 70mai X200 Omni 128Gb
Усі ціни 21 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
70MAI Wideorejestrator 70MAI Omni X200 128GB Czerwony Biało-czerwony | 959 zł |
70mai Wideorejestrator X200 Omni 128GB Czerwony AS7MIVX200128RE | 1 099 zł |
Wideorejestrator 70MAI X200 Dash Cam Omni 128GB Czerwony | 853 zł |
70mai Wideorejestrator X200 Omni 128GB Czerwony 125408 | 1 099 zł |
Wideorejestrator 70MAI X200 Dash Cam Omni 128GB Czerwony | 853 zł |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →