Wideorejestrator
70mai X200 Omni 128Gb
Wideo 21Zdjęcia 30 |
70mai X200 Omni 128Gb |
|
Wbudowana pamięć 128 GB. Autorski czujnik OS2K10.
Możliwość podłączenia telefonu komórkowego i oglądania wideo w czasie rzeczywistym przy zakupie dodatkowego kabla z modemem 4G.
Czym drogi wideorejestrator różni się od taniego?Czy naprawdę można zaoszczędzić na zakupie wideorejestratora, czy jednak skąpy płaci dwa razy?
Jak wybrać wideorejestrator samochodowyJakie są najważniejsze czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze wideorejestratora?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog 70mai 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele 70mai.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup 70mai X200 Omni 128Gb
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
70MAI Wideorejestrator 70MAI Omni X200 128GB Czerwony Biało-czerwony | 959 zł |
70mai Wideorejestrator X200 Omni 128GB Czerwony AS7MIVX200128RE | 1 099 zł |
Wideorejestrator 70MAI X200 Dash Cam Omni 128GB Czerwony | 853 zł |
70mai Wideorejestrator X200 Omni 128GB Czerwony 125408 | 1 099 zł |
Wideorejestrator 70MAI X200 Dash Cam Omni 128GB Czerwony | 853 zł |
pokaż 16 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →