70mai Dash Cam A800S
Wideo 25Zdjęcia 8 |
70mai Dash Cam A800S |
|
Najwyższej klasy rejestrator wideo do filmowania w wysokiej jakości przez całą dobę. Sercem urządzenia jest zaawansowana matryca Sony IMX415 CMOS, a za przetwarzanie obrazu odpowiada flagowy układ HiSilicon Hi3559V200. W praktyce takie połączenie komponentów zapewnia nagrywanie wideo w maksymalnej rozdzielczości 4K (3840x2160 pikseli). W warunkach słabego oświetlenia Xiaomi 70mai Dash Cam A800s włącza tryb dynamicznej redukcji szumów 3D DN, dzięki czemu rejestrator „widzi” zarówno w nocy, jak i w dzień.
Również w pojemnikach urządzenia znajduje się funkcja oprogramowania WDR, która poprawia szczegółowość scen z silnymi zmianami oświetlenia. Model wyposażony jest w adapter GPS, system wspomagania kierowcy ADAS (zawiera funkcje bezpieczeństwa biernego LDWS i FCWS - odpowiednio ostrzeżenia o opuszczeniu pasa i kolizji), czujnik G do naprawy wstrząsów, nagłych przyspieszeń i hamowania samochodu . Zasilanie dostarczane jest do urządzenia przewodem z gniazda zapalniczki, a w sytuacjach awaryjnych zapewniony jest wbudowany akumulator o pojemności 500 mAh.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog 70mai 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele 70mai.
Kup 70mai Dash Cam A800S
Wszystkie ceny 37 →70MAI Kamera samochodowa Wideorejestrator SET A800S tylna RC06 MIDRIVE A80 | 750 zł |
70MAI Wideorejestrator 70MAI A800s 4K Dash Cam Czarny | 589 zł |
Wideorejestrator 70mai Dash Cam A800S 4K GPS WiFi 70MAI A800S | 799 zł |
70Mai Dash Cam A800S 4K KMW-VR-70MI-015 | 585 zł |
Wideorejestrator 70MAI A800S 4K | 585 zł |