Wideorejestrator
DDPai Z50 GPS Dual (Z50DUALGPS)
Wideo 3Zdjęcia 4 |
DDPai Z50 GPS Dual |
|
Czym drogi wideorejestrator różni się od taniego?Czy naprawdę można zaoszczędzić na zakupie wideorejestratora, czy jednak skąpy płaci dwa razy?
Jak wybrać wideorejestrator samochodowyJakie są najważniejsze czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze wideorejestratora?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DDPai 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DDPai.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DDPai Z50 GPS Dual
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DDPAI Z50 GPS DUAL 4K/25fps Wifi KMW-VR-DPAI-012 | 646 zł |
Wideorejestrator DDPAI Z50 GPS + kamera tylna | 646 zł |
DDPAI Wideorejestrator DDPAI Z50 GPS DUAL 4K@25fps + 1080p@25fps Wifi | 699 zł |
Wideorejestrator DDPAI Z50 GPS + kamera tylna | 646 zł |
Wideorejestrator DDPAI Z50 GPS + kamera tylna Z50 GPS DUAL | 646 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →