Відеореєстратор
DDPai Z50 GPS Dual (Z50DUALGPS)
Відео 3Фото 4 |
DDPai Z50 GPS Dual |
|
Чим дорогий відеореєстратор відрізняється від дешевого?Чи справді можна заощадити на покупці відеореєстратора чи все-таки скупий платить двічі?
Як вибрати автомобільний відеореєстраторЯкі ключові фактори необхідно враховувати під час вибору відеореєстратора
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DDPai 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DDPai.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DDPai Z50 GPS Dual
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DDPAI Z50 GPS DUAL 4K/25fps Wifi KMW-VR-DPAI-012 | 646 zł |
Wideorejestrator DDPai Wideorejestrator DDPAI Z50 GPS DUAL 4K@25fps + 1080 | 646 zł |
Wideorejestrator DDPAI Z50 GPS DUAL 4K@25fps + 1080p@25fps Wifi | 699 zł |
Wideorejestrator DDPAI Z50 GPS DUAL 4K@25fps + 1080p@25fps Wifi | 752 zł |
DDPAI Z50 GPS DUAL 4K/2,3"/140 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny | 809 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →