BLOW F600
BLOW F600 |
|
Двоканальний відеореєстратор, що успішно прикидається салонним дзеркалом заднього виду. Пристрій встановлюється поверх штатного дзеркала, а його підноготну видають лише невеликий відросток об'єктиву і кольоровий дисплей безпосередньо в поверхні, що відбиває. Екран моделі розтягнувся діагоналі на 4.5 дюймів. Він використовується для візуалізації налаштувань, перегляду знятих матеріалів та виведення зображення з виносної камери заднього огляду.
Фронтальна камера BLOW F600 веде зйомку у роздільній здатності Full HD (1920х1080 пікселів) з кадровою частотою 30 к/с. Об'єктив пристрою має кут поля зору близько 140 ° - в кадр потрапляють попутні та зустрічні смуги руху разом з узбіччями (на вулицях з 2-4 рядами у всіх напрямках). Відео зберігається на картку microSD місткістю до 32 ГБ. Зазначимо, що купувати накопичувач необхідно окремо. Подача живлення на автореєстратор налагоджена від гнізда прикурювача. Резервне енергопостачання девайса на короткостроковій основі може бути налагоджено від інтегрованої акумуляторної батареї.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BLOW 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BLOW.
Купити BLOW F600
Усі ціни 17 →Recorder Driving BLOW DVR F600 78-528 1920 x 1080 4 3 miniUSB | 158 zł |
BLOW Rejestrator video Blackbox DVR F600 ASBLOVDVRF600BL | 117 zł |
Wideorejestrator BLOW Blackbox DVR F600 | 125 zł |
BLOW Rejestrator video Blackbox DVR F600 46859 | 122 zł |
Wideorejestrator BLOW Blackbox DVR F600 | 125 zł |