Відеореєстратор
BLOW F270
Фото 3 |
BLOW F270 |
|
Чим дорогий відеореєстратор відрізняється від дешевого?Чи справді можна заощадити на покупці відеореєстратора чи все-таки скупий платить двічі?
Як вибрати автомобільний відеореєстраторЯкі ключові фактори необхідно враховувати під час вибору відеореєстратора
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BLOW 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BLOW.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BLOW F270
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BLOW DVR F270 78-556 1920 x 1080 24 cala mini USB 78-556# | 45 zł |
BLOW BLACKBOX DVR F270 | 70 zł |
Wideorejestrator BLUETEC Blackbox DVR F270 | 49 zł |
Rejestrator jazdy BLOW DVR F270 78-556# (1920 x 1080; 2,4"; miniUSB) | 74 zł |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →