Router MikroTik SXT LTE6 kit 2023 (SXTR&FG621-EA)
Wideo 1Zdjęcia 4 |
MikroTik SXT LTE6 kit 2023 |
|
System operacyjny RouterOS v7, L3. 1x MiniPCIe.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MikroTik SXT LTE6 kit 2023
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MikroTik SXT LTE6 kit with 9dBi 60 degrees LTE SXTR&FG621-EA | 496 zł |
Routerboard SXTR&FG621-EA Mikrotik | 559 zł |
MikroTik SXT LTE6 kit (SXTR&FG621-EA) | 455 zł |
MIKROTIK ROUTERBOARD SXT LTE6 kit (2023) (SXTR&FG621-EA) | 468 zł |
MikroTik SXT LTE6 kit with 9dBi 60 degrees LTE SXTR&FG621-EA | 496 zł |
MIKROTIK SXTR&FG621-EA SXT LTE6 KIT (ROUTEROS L3) WITH FG621-EA CARD, INTE | 527 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →