Router MikroTik PowerBox Pro (RB960PGS-PB)
Wideo 4Zdjęcia 4 |
MikroTik PowerBox Pro |
|
Możliwa instalacja na zewnątrz
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MikroTik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MikroTik.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MikroTik PowerBox Pro
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mikrotik Rb960Pgspb - Powerbox Pro z procesorem 800 MHz o pojemności 128 M | 457 zł |
MikroTik PowerBox Pro 5xG - Router | 439 zł |
MIKROTIK MikroTik PowerBox Pro | Router | RB960PGS-PB, 5x RJ45 1000Mb/s, 1 | 529 zł |
Mikrotik PowerBox Pro router Gigabit Ethernet Biały RB960PGS-PB | 463 zł |
Router Mikrotik RB960PGS-PB 5x RJ-45 10/100/1000 Mb/s 1x SFP Port | 428 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →