Router MikroTik CCR2004-1G-12S+2XS
Zdjęcia 3 |
MikroTik CCR2004-1G-12S+2XS |
|
Działa na poziomie licencji Router OS 6.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MikroTik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MikroTik.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MikroTik CCR2004-1G-12S+2XS
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MikroTik CCR2004-1G-12S2XS Gigabit Ethernet podłączony router biały CCR200 | 2 562 zł |
MikroTik CCR2004-1G-12S+2XS NET-WRPZ-MTK-008 | 2 449 zł |
Mikrotik CCR2004-1G-12S+2XS router Gigabit Ethernet CCR2004-1G-12S+2XS | 2 465 zł |
Switch MikroTik CCR2004-1G-12S+2XS | 2 245 zł |
MikroTik Cloud Core Router 2004-1G-12S+2XS ...nie z tej ziemi - OFERTY z K | 2 519 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →