Router MikroTik ATL LTE18 kit (ATLGM&EG18-EA)
Wideo 1Zdjęcia 5 |
MikroTik ATL LTE18 kit |
|
System operacyjny RouterOS v7, L3. 1x gniazdo M.2. Stopień ochrony IP54.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MikroTik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MikroTik.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MikroTik ATL LTE18 kit
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Mikrotik ATLGM&EG18-EA Antena Bezprzewodowa Czarny Ø 50 cm | 1 185 zł |
Mikrotik ATLGM&EG18-EA wzmacniacz sygnału komórkowego ATLGM&EG18-EA | 1 249 zł |
Antena MikroTik ATLGM&EG18-EA | 1 213 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Router ATL LTE18 kit 4x4 MIMO, ATLGM'EG18-EA - PACZK | 1 140 zł |
Mikrotik ATLGM&EG18-EA wzmacniacz sygnału komórkowego ATLGM&EG18-EA | 1 249 zł |
MikroTik RBATLGM-EG18-EA | 1 164 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →