Маршрутизатор MikroTik LHG LTE6 kit (RBLHGR&R11e-LTE6)
Відео 3Фото 3 |
MikroTik LHG LTE6 kit |
|
Працює під RouterOS Level 3. Підтримка LTE CAT6. Кут антени 25°. Посилення 17 dBi. Ступінь захисту IP54.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MikroTik 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MikroTik.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MikroTik LHG LTE6 kit
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
MikroTik Zestaw LHG LTE6 RBLHGR&R11E-LTE6 Żurawina | 845 zł |
MikroTik RBLHGR&R11E-LTE6 NET-4G-MTK-004 | 779 zł |
Antena MIKROTIK LHG LTE6 Kit | 779 zł |
Antena MIKROTIK LHG LTE6 Kit RBLHGR&R11E-LTE6 | 779 zł |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →